KURUMSAL YAPIMIZ

Image

Garanti Hasar Danışmanlık Ltd. Şti. olarak, vatandaşlarımızın herhangi bir nedenden kaynaklanan bedeni zararlarının karşılanması ve mağduriyetlerinin karşılanması amacıyla hizmet vermekteyiz. Uzman kadromuz ile birlikte, mağdur vatandaşlarımızın her zaman yanında yer alarak, onların hem kanuni haklarını almalarını hem de toplumsal hayata tekrar sağlıklı bir şekilde katılmasına yardımcı olmaktayız.

Garanti Hasar Danışmanlık olarak en önemli ilkelerimiz, hızlı çözüm ve şeffaflıktır. Bu iki ilkeye, tüm personelimiz sıkı sıkıya bağlı olup; tüm personelimiz söz konusu ilkeler ışığında, mağdur vatandaşlarımızın mağduriyetlerini en kısa sürede gidermek amacıyla canla başla çalışmaktadır.

Hızlı çözüm ilkemiz doğrultusunda, mağdur vatandaşlarımızın yasal haklarını elde etmeleri için gereksiz prosedürlerden kaçınıp, sektörel tecrübemizden kaynaklanan bilgi birikimimizi kullanarak en kısa sürede mağdur vatandaşlarımızın yasal haklarını almalarını sağlıyoruz.

Şeffaflık ilkemiz doğrultusunda ise, internet sitemizde yer alan “Database” bölümünden size özel oluşturulan kullanıcı adı ve şifresi ile birlikte günün her anı dosyanızın hangi aşamada olduğunu mağdur vatandaşlarımız ile paylaşıyoruz. Ayrıca dosyanın sonuçlanmasının ardından, dosyada ne kadar tazminat çıktığına ilişkin tüm resmi evraklar dosya sahibi ile paylaşıyor ve  böylelikle dosya sahibinin, hak kazandığı tazminat miktarını kontrol etmesine olanak sağlıyoruz.

Biz, Garanti Hasar ve Danışmanlık olarak, kurulduğumuz andan itibaren mağdur vatandaşlarımızın yanında olduk. Bundan sonra da yukarıda belirtiğimiz ilkeler ışığında, mağdur vatandaşlarımızın yanında olmaya ve onlara en iyi ve en hızlı hizmeti sunmaya devam edeceğiz.

MARMARA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Sahrayıcedit Mahallesi
Atatürk Caddesi No:60/2
Kadıköy İstanbul

EGE BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Ankara Caddesi Mistral
İzmir No:15 Kat:42
Konak İzmir

AYDIN İRTİBAT OFİSİ

Cumhuriyet Mahallesi
Şehit Murat Ultay Bulvarı No:21/B
Nazilli Aydın

BALIKESİR İRTİBAT OFİSİ

Cumhuriyet Meydanı
Şenler İş Merkezi No:510
Edremit Balıkesir

Search